Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bot1978 #169 üzenetére

    nálam a br 20e ft-os lapban csúcsúl zen 2700, és nekem kell "custom bios" :)
    én uv-zok mindent amit lehet, tuningot esetleg heccbű' megnézem, de uv és akár underclock az kell, 8 mag olyan szépen elkaristol allcore 3,4-3,6-on értelmes fesszel, h öröm nézni, se a vrm-eket nem terheli agyon, se a tápot, kis sz@ros lap is röhögve bírja
    persze a nagy többsgénél kell a csiguszmaximus' lap legalább 40e-ért, legalább 25e-s hűtő, és tesznek az én értékeimhez +10-15%-ot, a fogyasztásra 40-50-et, de akkor az a hujdejó' mert kihajcsa' a jóistent' is ( :
    de én már nem ma kezdtem, nagyon régen tényleg volt értelme az oc-nek, csak akkor alapon kevés volt a hw-ek tudása, és nem vért izzadva és rakás pénzt belepakolva jött össze 10-15-20%, hanem sokszor csukott szemmel sok esetben 50+ % akár filléres lapban, olcsó hűtővel...persze már akkor is voltak akik megvették a 30-40e-s lapokat, aztán rávertek az én eredményeimre pár száz mhz-et olyan hűtővel, ami drágább volt a lapomnál, akkor is csak mosolyogtam ezen... :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák