Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatragyi

    tag

    válasz beyruth82 #12295 üzenetére

    Érdekes, mert pont ilyen tudatos felhasználónak tartom magam, mondjuk kikapcsolni nem szoktam, de éjszakára (hajnal 1-5 óráig) automatikusan repülő üzemmódba megy, és ekkor minden kapcsolatot kikapcsol.

    Egyébként:
    Wifi, BT (MiBand, és autó kihangosító miatt) állandóan be van kapcsolva.
    Mobilnet-et kapcsolgatom ha szükség van, de ez naponta max 1 óra lehet, kapcsolgatva.
    Egy Exchnage, és Gmail fiókot használok, manuális szinkronizációval.
    Facebook-ot böngészőből használok, de nem sokat.
    Messenger-t használom.
    Jofogas app szokott futni.
    De az értesítések nagy része, és a vibrálás teljesen ki van kapcsolva.
    Helymeghatározás tudatosan OFF, csak ha ritkán navigálok akkor van bekapcsolva a GPS.
    Automatikus szinkronizácó a névjegyeim, chrome, app data, google keep, google calendar.
    MI fiók a Mi band miatt hozzá van adva, de semmilyen szinkronizáció és a find my device sincs bekapcsolva.
    Nagyon más app-om nincs, mást nem használok.
    A kijelző fényerőm automata volt 50-60 százalékon eddig, tegnap kikapcsoltam, és 20-30 százalék körül van. Egyébként ha kikapcsolom az auto fényerőt, akkor valóban nagyon tud égetni a kijelző, szóval le kell húznom.

    >> Eddig a fentebb írt << üzemidőket hozta nekem .eu stabil rommal, én is úgy látom, hogy az auto fényerő kikacsolásával jobb az eredmény. Egyébként a szintén fenti linkelt feleségem készülékével való összehasonlításban, az asszony is kikapcsolt autó fényerővel használta a készüléket mindig 30% körül. Viszont neki éjjel nappal be van kapcsolva, szinkronizál mindig, stb...

    UPDATE: Most 66%-os akksin vagyok, 1 nap 10 óra készenléttel, és 2:15 SOT.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák