Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • green dude

    tag

    válasz AtHoS #290 üzenetére

    Persze, abszolút tisztában voltam vele. A Dell idei szerzemény, ez az 1440p-s átállás egy (elhúzódó?) folyamat. Kellett egy monitor a régi mellé aminek az ára nem az egekben van, jó srgb lefedettségű, és a deltaE is megfelel hobbi fotós tevékenységekre. Jelenleg régebbi játékoknál használom a dell-t, persze előfordul, hogy visszaveszem mediumra (nem vagyok ultra mániás) a minőséget és akkor úgy élvezhető sebességgel futnak az újak is (de inkább a száz éves LG-n játszom). Az év második felében tervezem nyugdíjba küldeni az LG-t és lesz helyette egy új Free/G-Synch-es monitor, viszont akkorra már kell az új kártya.
    Vega 56 jó volt a 125-ös (Sapphire Pulse) áron amíg nem jött a 2060. A Vega 64 még nagyobb kazán, nem szimpi (nem a villanyszámla miatt, hanem a leadott hőmennyiség miatt, ami nyáron még nagyobb para). Jelenleg a Vega 56 jó vétel lenne 105-110 körül, de akkor is inkább a 2060. Viszont szeretnék "tartalékot", ezért egy 2070 szintű ősszel jól jönne, talán addigra a Navi is kijön és akkor döntés fog születni. Csak videókártyák tekintetében az AMD mindig csak ígérget, aztán általában nem azt hozza amit várunk. A Radeon VII pölö khm... :DD. Nem azt mondom, hogy minden tekintetben rossz, de a felsőházban szerintem játékosoknak nem alternatíva ennyi pénzért.

Új hozzászólás Aktív témák