Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    "Jelenleg az összes fizikai számítást a processzor magjai végeznek, párhuzamos végrehajtással. Személy szerint érdekes jövőbeli lehetőségnek a CPU/GPU hibrid megoldásokat látom."

    Ezalatt arra gondol, hogy a későbbiekben megjelenő nagyobb teljesítményű CPU mellé integrált GPU egység is számolhatná akár külön a fizikát?

    Avagy inkább arra gondol, hogy a különálló VGA kártya (különálló) és a CPU között meg kéne osztani fele-fele arányban a számítási feladatokat?

    Hmm közben rájöttem, hogy nem lesz fizika CPU mellé integrált VGA-val...

    Bár nagyon jó lenne szerintem. Később már lehet elég lehet a CPU mellé integrált VGA kártyáknak a teljesítménye, hogy fizikát számoljon, de az a gond hogy tuti hogy nem lesz támogatva... Bár nem tudom, hogy mennyire terhel le különböző kategóriájú kártyákat a fizika... pl: 9600GT vs. GTX285 (on-off physx)

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz BalaNce87 #46 üzenetére

    Haladni kell a korral. Nemsokára itt vanna ka 6 magos procik. 2 magosak meg mióta vannak piacon? Régóta az biztos. Itt az ideje ezek szerint váltanod. Itt az első jel. Később meg még több játék fog megjelenni amik 4 magnál "álnak csak veled szóba".

    VGA? DX11? Ugyan nézzük meg a Fermit, de ami biztos, hogy inkább az új szériás ATI-kat kell nézni. Nekem nem gyere be a mostani HD 5xxxx... szárnypróbálgatásnak jó, de én meg nem venném. De lehet, hogy csak HD 7xxx szériából választanék magamnak... De ki tudja... lehet nem is az lesz a neve... lehet addigra bele unok és konzol.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák