Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hardlovi

    csendes tag

    Lehet, hogy OFF, de azért érezhető a játékok alatt a az i7 "8" magos előnye a sima i5-el szemben! Nem csak BF1 alatt.

    Én i5 4690-ről váltottam i7 4790-re és szemmel látható a különbség a két processzor között. Így aki i5 és i7 között vacillál, hogy mit vegyen játékra, akkor szerintem megéri az i7 bármennyire is azt mondják, hogy nem hajtja ki meg ilyenek... LÁTHATÓ a különbség bármennyire is hihetetlen. Sokkal simább folyamatosabb minden i7 procival. Ha betöltött a játék és már megy a pálya akkor az FPS szám között nincs nagy különbség (60 FPS fölött úgyis csak e-penis), de akkor is látható és érezhető, hogy simábban megy minden!

    Átlagos játékos felhasználóknak igyekeztem szólni nem FPS huszár meg ultra Gamer felhasználótársaimnak, hogy könnyebben tudjanak meghozni egy anyagilag is fontos döntést Intel i5 vs i7 processzor dilemma esetén.

    Nekem bevált érzésre és látszatra is. Így ajánlom az i7 vásárlást már csak azért is, mert később az erőtartalék még jól jön. 2 generációt simán át lehet vele hidalni.

Új hozzászólás Aktív témák