Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bacsis #84 üzenetére

    én így látom, illetve mindig ezt tapasztaltam kereskedelemben, it-ben
    lásd ramok ( : ha holnaptól megduplázódnak az új árak, főleg úgy hogy még elérhetőek is csak úgy lesznek mint most a vga-k, akkor használt piacon 2x8gb-ok úgy repkednek 50e-ért hogy öröm nézni, és ha az embernek ram kell kénytelen megvenni
    persze azt mindig gyorsan lereagálja a használt piac ha valaminek felfelé megy az ára, ellenkező esetben lasan reagál ( : de az egy másik dolog
    csak azért tudtam nagyjából kisakkozni mik lehetnek a háttérben mert kisebb amd cpu-t és vga-t akartam venni, úh. követhettem hogy tűnnek el a termékek és emelkednek a kisebb zen cpu-k árai, már jóval-jóval karácsony előtt
    én is köpködtem ne aggódj, aztán úgy voltam vele ha opatnak' a bányászok akkor én is bányászok kicsit, csak én másképp, így folyamatosan tudtam követni az új rtx-ek árát és elérhetőségét is
    már bő egy hónapja mondtam akinek kell vga vegyen, mindegy mit, amit tud, akkor már van csere alap ( : utána ráér gondolkozni, mert brutálisan elszállnak az árak az addig látottak alapján
    elszálltak

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák