Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Gratula :K
    Ezentúl fogod várni a tavaszt,, h tehesd fel a nyári kerekeket, amikkel így elég pofás az autó!
    Pár javaslat:
    - látáson javíthatsz Osram izzókkal (Night Breaker pl, kicsit fehérebb, és messzire hord)
    - ha szeretsz pucoválni, ami sokat dob az esztétikán, ajánlom a Wolf termékeit (ha érdekel, összeírom, én miket vettem), olcsók, sokáig kitartanak és komoly cuccok (meg ugye nem mindegy, h valamilyen wax-szal véded a dukkózást, vagy hadd álljon rajta a víz, meg közvetlen a lakkot eméssze a kosz)
    - alkatrészeket jó áron a Kovács autótól vagy a zsu.hu-ról érdemes venni, a tiédbe szerintem egy éves szervízke 10e HUF alatt marad: olaj, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő
    - jó minőségű gyertya is sokat számít
    - ülésfűtés: 15-20e körül első két ülésre meg tudod oldani, az a fajta, ami olyan, mint a gyári a komolyabb verdákban, h potméterrel tekered, télen, amikor nem fúj meleget a kocsi, piszok jól jön
    - én belül ebay-es 5050-es SMD LED paneleket tettem oda, ahova fért, korán járok melóba, nagyon jó, h amikor pakolászok, látok mindent, amit akarok

    Igazából ezek nem tuningok, de részben hozzájárulnak ahhoz, h a kocsit 10 év múlva is használhasd nyugodtan és növelik a komfortot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák