Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz wwenigma #18 üzenetére

    Szinte gondoltam, hogy ez lesz linkelve. 2015.10.15 - Tudod mi lett belőle ? Semmi. Akkor is, és azóta is minden drivert letudsz tölteni regisztráció vagy GFE nélkül. Persze ehhez képben kéne lenni és nem csak a szokásos "valaki félreértett valamit" clickbait cikkek alapján tájékozódni (vagy épp lehet pont azért táncoltak vissza, mert abból is felháborodás volt - tökéletes példa, hogy nem kell mindent benyelni)...

    "Ugy beszelsz rola mintha valami virust "

    Ami azt illeti mikor megláttam azt hittem valami vírust kaptam be és az pakoltak ki, csak nem tudtam honnan, mert nem akartam elhinni, hogy egy magára valamennyire is adó cég ilyen húzásokkal jönne.
    Az a rohadt link pl. még csak nem is direkt link, hanem egy külső rövidítő szolgáltatáson keresztül irányítanak át - rettentően nagy "profizmusra" utal.

    Egyébként meg semmi gond, neked megfelel, hogy a driver kérdezés nélkül a driverhez semmiben nem kötődő ikont (most még csak ennyit...) pakol az asztalra, nekem nem függetlenül attól ki csinálja. Csak ne próbálj meggyőzni, hogy ez nekem jó és kell, egyszerűen elítélendő - nem az ikon, hanem ami mögötte van.
    Majd meglátjuk melyik tábor véleménye lesz a mérvadó...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák