Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rive

    veterán

    válasz Parci #33 üzenetére

    Nomost. Ha a login közös, akkor hogy' is fog ez működni? A bolha felől nem látom az adatlapokat, a portálok felől meg igen? Vagy a portálos adatlap funkcionalitása szűkül? Itt némi zavart érzek a z'erőben.

    Pláne, hogy akkor a 'láthatási jog' mikor jár le? Ha a termék eladva? Ha másik terméket nézek?

    Meg SZVSZ ez a biztonság/nehézkesség egyensúlyban a nehézkesség felé löki a mutatót (mottó: minden rendszer biztonságossága egészen a totál használhatatlanságig fokozható). Persze, majd meglátjuk, tudom: csak figyeljetek oda erre is, ha lehet kérni - utólag rendbekalapálni több munka, és nem csak az extra kódbűvészkedésre gondolok.

    #150: ha a PH! nick nem látszik, akkor - megbocsáss - eléggé bezuhan a bolha, mint közösség értéke. Az értékelés jó dolog, de ha van ismert arcnál hasonló termék, akkor gondolkodás nélkül oda klikkelek, sőt - sokszor eleve az ismert arcokat keresem. Ha muszájból az összes hirdetés 'ismeretlen', az eléggé lelohasztja az embert. Engem igen. A PH! bolhástul, mindenestül közösség, illetve lokális közösségek hálója is, egyszersmind: ezt szerintem nem szabad eldobni, semmiképpen ( közösségi szinten sok segítséget kaptatok már a bolha tisztán tartásában).

    #180: ja, meg azért is, mert közösség van itt, nem csak hirdetők serege. :K

    ...

    'Amúgy' az irány tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

Aktív témák