Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rive

    veterán

    válasz Parci #203 üzenetére

    Szerintem meg ezt egyszerűen hagyjátok ki. Ne essetek abba a hibába, hogy a balhés ügyekre méretezitek a rendszert. Úgyis képtelenség saját erőből rendet tartani. Hagyjátok ezt a júzerre, ti csak néhány felhasználható eszköz biztosítását vállaljátok be.

    Minden legyen látható mindenhonnan - de értékelést csak kontaktlevél (spéci privát) esetén lehessen adni/kapni (ugye látjátok ti is, mekkora verseny megy az értékelésekért, pirosakért?), illetve egy extra kampány, hogy kontaktlevél nélkül mennyire problémás (és aki nem kontaktol, az magára vessen). Az eladók egy része ezt már magától is bevezette jól. Kapcsolatfelvétel, árulefoglalás mehet rapid módra telefonon, de az üzlet tényleges megkötéséhez sokan kérnek megerősítő privátot.

    Plusz (hosszú távon?) szerintem valami előfizetéses kreditrendszer, felhasználható upra, kiemelésre, hirdetésfeladásra: olcsóbban, mint az eseti, de kevesebb joggal, mint a bazár.

    #242: Kíváncsi vagyok, hány % szerint fog meghalni a ph...
    Minden változtatásnál a hozzászólók cirka 60% végítélettel riogatott. Veszettül sokat jelent, hadd ne mondjam :U

    [ Szerkesztve ]

    /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

Aktív témák