Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    Azért nem kell félteni a gyártókat... a dd3nál nagyobb profitott remélnek, mert eladhatják drágábban kb ugyanazt.

    Gondolom rájöttek, hogy ha az "újdonság" valamivel olcsóbb, akkor a nagyobb kereslet miatt még több bevételük lesz (főleg ha csak az teheti a matricát az új intel laptopokra akik ddr3at használnak). Persze nem lepődnék meg, ha fokozatosan csökkentenék a ddr2 gyártást, hogy annak is felverhessék az árát... lásd ddr1: dupla árban van mint a ddr2. Bár engem nem nagyon érdekel mit művelnek :D Azt hiszem 3gb ddr2-vel elleszek egy darabig.

    Másképp fogalmazva: ha a piacot megosztják ddr2/ddr3 -ra, akkor nekik összességében elegendő forgalmuk lesz. Csökkenthetik a ddr2 gyártás mennyiségét, mert a ddr3 helyettesíti a kiesett mennyiséget. De mivel rengeteg gép ddr2-t használ még biztos hogy nagy lesz a kereslet rá -> lehet emelni árat, ha hiányt generálnak. (És még bevételkiesésük sem lesz mert a ddr3 fedezi azt)
    Tudom zavaros :DDD

    (#3) spirit007:
    hát... amíg Xp-t használok addig nincs szükségem swap fájlra :D
    1.4 Giga csúcsot mutat a feladatkezelő. (Igaz mostanában nem futtattam virtuális gépeket).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák