Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabánya

    senior tag

    válasz Jakuu #44 üzenetére

    már vártam, hogy valaki ezzel jöjjön :DD persze, de azt mondom, hogy egy 6 évvel ezelőtti hardver élvezhetően tudja futtatni a mai gameket (megkötésekkel) próbáld ki ugyan ezt pc-n, na de ez nem ide való. GTX660 egy i5-3570 társaságában 16 GB rammal tudom nem egy high-end, de nekem megfelel :)

    egy tekkenezést, guitar herozást ps-en így a 30-hoz közeledve haverokkal összeröffenés közben nincs ami pc-n felülmúlna, meg lehet kövezni érte, de majd belátod te is idővel :)

    [ Szerkesztve ]

  • kolosszus87

    senior tag

    válasz Jakuu #44 üzenetére

    Én is játszom PC-n, de jó lenne már felfogni, hogy a játékélmény csak kis szeletét adja, hogy mindig a legcsúcsabb legyen a grafika. A konzolok egyedi és utánozhatatlan hangulatát mindig is az exkluzív címek adták. PS3-ra szinte csak olyan játékaim vannak amik csak konzolokra vagy csak és kizárólag PS3-ra jelentek meg és olyan játékélményt adnak amihez hasonló PC-n nem elérhető (God of War széria, Uncharted, Dragon's Dogma, Red Dead Redemption, Castlevania, stb.). PC-n jóval kevesebb játék van ami leköt (Blizzard játékok kivételével). A COD és hasonló agyromboló játékok pedig egyik platformon sem érdekelnek. Még egyszer mondom, a játékélmény csak kis szeletét határozza meg a grafika, attól nem lesz jobb egy játék, hogy PC-n jobban néz ki ugyanaz, mint konzolon.

    [ Szerkesztve ]

    Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

Új hozzászólás Aktív témák