Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    válasz Busterftw #120 üzenetére

    Na jó, ez már am kezd vicces lenni. :D
    Csak annyit mondtam, hogy jó lenne nekünk a szorosabb verseny.
    Remélem, sikerül az AMD-nek magától is, és akkor nincs szükség ilyen sehova sem vezető vitákra. ;)

  • #04824576

    törölt tag

    válasz Busterftw #123 üzenetére

    Félreértesz.

    Én nem akarom mindenáron, hogy fogják vissza magukat.
    Csak jóval nagyobb esély van rá, hogy egy hiba, vagy rossz döntés miatt megcsúsznak kicsit, mint arra, hogy az AMD olyan megoldással jöjjön ki, a amivel hirtelen hatalmasat ugrik előre. Ezért közelítettem meg a dolgot erről az oldalról.

    A ZEN is nagyon jól sikerült széria, fejlesztenek ők, és folyamatosan javulnak, látszik, hogy az utóbbi időben összekapták magukat. De azért lássuk be, hogy ha nem bénázott volna az intel, akkor őket sem érik be, csak csökken a hátrányuk. Azért erőn felül teljesítve valami nagyon jót alkotni, meg csodával határos módon 1-2 generáció alatt egy ekkora hátrányt behozni két külön dolog.

    Az meg megint csak tény, hogy emiatt a beérés miatt az AMD bevételei növekedtek, így több pénzük jut fejlesztésre, az intel meg elkezdett árat csökkenteni. Na meg ők se mentek csődbe. Az NV se esne hasra egy kis csúszástól.

    Nem akarok én rosszat senkinek. Pláne, hogy az NV termékeit szeretem is, nem úgy, mint az intelét, azzal eddig csak a bajom volt. De ha csökken a különbség a konkurens cégek között, az nekünk jó, bármelyik mellett döntünk. Ennyi.

    :))

    (#122) Kopi31415: Na, ezekre nem gondoltam. Leragadtam a pc részlegnél. Mondjuk ezeken a területeken viszont megvan a konkurenciájuk. pl. a Google és a Samsung ARM-el, és egyedi, kifejezetten ezekre a területekre szánt architektúrákkal elég erősek. Viszont ez is csak azt mutatja akkor, hogy ha az NV GPU fronton kicsit bénázik, az nekik nem akkora baj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák