Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • miqlas

    őstag

    ... érdekes hír! Ezentúl tiltja a T. ITcafé a véleménynyílvánítást, ha kénysenek érzi a témát!

    Ennyit a független újságírásról. Közöltök velünk híreket és kuss! El lehet olvasni, persze nem kötelezõ, véleményt pedig nem mondhatsz, ha az a médiumnak (IT) kénylemetlen lenne ... a non plus ultra pedig, hogy ezentúl az ilyen „kényes” cikkek szerzõi sem vállalják fel, amit írtak! ;] ;]

    ... mit tehetek én, mint az egyszerû/egyszeri olvasó? Ezentúl nem olvasom az ITcafé-t! :(

    42

  • miqlas

    őstag

    válasz Kalandor #72 üzenetére

    „A topikzárás most azért kell, hogy ...”
    Ne haragudj, de ez duma/mellébeszélés! :(

    Novemberben kezdõdött ez a tendencia - megjelentek az erõssen politika szagú, a jelen hatalomnak tetszõ hangnemben megírt cikkek. A kollégádnak egyszer-kétszer jeleztem is ezt az adott cikk topikjában. Persze a csúcs számomra a FB-os cikk lett, ahol senki nem vállalta az irományt ;] aminek a nyelvezete, ha finoman fogalmazok - fagyinyalós! :W

    Ez azokra a médiumokra jellemzõ, ahol a lapoknak BP-rõl megmondják, mirõl „lenne célszerû” írni és a hangnemre is tesznek ajánlásokat! Az ezekre érkezõ, a vezetõségnek nem tetszõ kommenteket meg ignorálják. Na itt is ez történik jelenpillanatban, akárhogy is magyarázod a dolgot!

    Én részemrõl befejeztem ebben a topikban a szájtépést! Az ITcafét pedig mostantól kerülöm! :((

    42

Aktív témák