Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz assemble #168 üzenetére

    Billentyűzet: Bármelyik szabvány BT működik, a #167-ben linkelt szerintem a legjobb megoldás tablethez, amit eddig láttam.
    Egér: Ha az alkalmazás érintésre optimalizált, akkor nincs rá szükség. Bizonyos dolgokat jobban meg lehet csinálni több ujjal, mint egy egérrel. Ja, hogy androidos tabletre alig van ilyen alkalmazás? Akkor bizony muszáj egeret cipelni és vele xarakodni...
    HDMI: kell egy átalakító, de ha vékony a tablet, eleve szükség van rá, mert nem fér el benne a normál HDMI port.

    A Photoshop iPadre korántsem a legjobb fénykép szerkesztő alkalmazás, sőt, sokkal jobbak vannak. Persze ezt nehéz elképzelni csak a GPlay gagyi áradatát ismerve. Emellett nem vagyok benne biztos, hogy Androidon a Photoshop egyáltalán tabletre optimalizált. Felnagyított telefonos alkalmazásokra pillantást se vetnék, ugyanis az ujjaim nem igazán nőnek a kijelzővel...
    Az, hogy fut egy program, gyakorlatilag semmit nem jelent, attól még nyugodtan gagyi a kinézete és a működése is. Mint ahogy tényleg az Androidon az alkalmazások nagy többsége tableten futtatva. Legalábbis amit én láttam iPad után, az szinte mind az volt.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák