Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz hokuszpk #38 üzenetére

    Miért kellett volna átadni? Ezt nem értem, én nem kaptam semmit ingyen, főleg otthon nem. Mióta egyenlő a gyártósor a technológiával?

    Erről ez a történet jut az eszembe:
    Ez olyan mikor az oroszok ellopták a szokol rádiót, igazából mindent loptak, szóval nem újdonság, a szokol rádió tervei tele voltak minden felesleges félvezetővel amit nem vettek észre (gazdaság, ipar gyengítés) persze, legyártottak egy halom rádiót, majd mikor kiderült, akkor az angolok voltak a szemetek...
    Mondjuk ez otthon is tömegsport szóval...

    Azon az intelen, aki már 1994-ben a 64 biten dolgozott? Igen nem lett sikeres, na de az egy dolog. Az AMD hibrid megoldása szép volt, de azon felül semmit nem nyújtott, hogy 64 bit volt, valamint mire érdemes volt bevezetni, 3 év telt el.

    csak epp az MS beintett, hogy egyfele utasitasarchitekturat akar.

    Az az MS, aki az NT4 - Windows Server 2008R2 között támogatta az itániumot? Tehát előbb támogatta ezt mint az x86-64-et.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • Reggie0

    félisten

    válasz hokuszpk #38 üzenetére

    Nem azert valasztotta, mert ket gyartotol tudta megvenni, hanem azert lett az AMD intel klon gyarto, mert az intelnek az IBM szerzodes megszerzesehez szuksege volt egy alternativ gyartora. Ha nem lett volna az IBM-es lehetoseg, sosem gyartott volna az AMD intel dizajnu chipeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák