Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Zso2 #22 üzenetére

    Igazán nincs mit, szívesen bármikor. ;)

    Az Intel azért nem most kezdte az IGP fejlesztéseket, volt anno nekik diszkrét VGA-juk is (i740), amit aztán úgy fejlesztettek tovább, hogy beépítették a chipsetjeikbe, és így lettek a csodálatos i810 és i815 IGP-s varázslatok (i810 mellett még AGP sem lett kiépítve).

    Ahogy a cikk írja, az Inteknek még sok hitelesítést be kell szereznie, hogy széleskörűen elfogadott legyen a professzionális piacon.

    Egyébként PEACE, csak felhúztam magam, mert nem vagyok jó idegállapotban! :B

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz Zso2 #22 üzenetére

    Csak tudnám, honnan szűrted le, hogy AMD fan-ok... :W
    Megemlíteném, hogy az Intelnek nem ez lesz az első VGA-ja (IGP-je) életében, már több, mint 10 éve a piacon vannak és nem mutattak föl semmit. Ez alapján a 10 év "tapasztalat" alapján szerintem joggal állítja a többség (khömm...azaz mindenki, kivéve te), hogy szar.
    Pattogsz, hogy elolvasták-e a cikket, én ezt inkább tőled kérdezném meg, Abu85 szerintem éppen eleget érvelt, hogy miért értelmetlen az a statisztika.
    Konklúzió: Igen, a belépő szinthez lehet egy jó (olcsó) alternatíva, slussz. Az Intel eddigi teljesítményét tekintve VGA/IGP szegmensben kizártnak tartom, hogy 5-10 éven belül versenyre kelhessen a konkurencia csúcskategóriás megoldásaival.

    Mielőtt bármit írnál: Intel konfigokat használok, CPU szegmensben azt preferálom.

    "Mikor valaki egy cikkből annyit szűr le,hogy kb ez szar ,meg minek ,akkor mást nem tudok gondolni.."
    Hehe...láttad volna a legutóbbi HP netbook cikk hozzászólásait...a sok "gyökér AMD fan". :DDD :N

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Új hozzászólás Aktív témák