Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz MMIX #15 üzenetére

    Azért érdekelne, hogy mindegyik ilyenekkel van-e építve, vagy csak a legnagyobb.

    vzsryl: Attól, hogy mindenki jelentősen túlárazza, még nem lesz a legkevésbé túlárazott best buy...

    [ Szerkesztve ]

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz MMIX #15 üzenetére

    Na igen, ezt el is felejtettem említeni.

    (#16) D1Rect: Attól függ hogy nézzük. Vegyünk példának egy olcsó ADATA HM-650-et. Ez olcsó, 650W-os, moduláris és a hatásfoka is jó (80+ Bronze).
    Átlag ára kb. 22k.
    Az FSP Aurum CM Gold 650W-os átlag ára 29k, tehát kb. 30% a felár (nem látom az 50%-ot, de mindegy is).
    A többi 650-es, moduláris Gold táp átlag ára kb. 38k, tehát majdnem 75% a felár.

    Akár hogy is nézem, az FSP sokkal jobb áron adja a cuccát, mint a többi gyártó.
    Az, hogy hatásfoka nem jobb annyival, hogy megérje a vásárt, az a piac szerint másodlagos. És sajnos a Te és az olyanok véleménye, akik látják, hogy ez bizony túl drága semmit sem számít. Én is látom, hogy túl drága, de attól még változtatni nem tudunk rajta. El kell fogadni.

    (#20) daa-raa: Az elektronikában vannak olyan feature-ok a Gold-os tápokban, amik előrelépést mutatnak a legtöbb alacsonyabb hatásfokú táphoz képest, tehát van abban valami, hogy többet kell kérni érte. Így az árát is el lehet fogadni. A luxust meg kell fizetni, mindig is meg kellett. Akinek erre van igénye, annak best buy.
    Nekem 400PNF-em van, és anyagilag sem vagyok eleresztve, mégis értem a csíziót.

    (#21) Jhonny06: A mai tápoknak 400W felett van 8pines EPS csatlakozója. Vagy valami másra gondolsz?

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák