Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz macilaci78 #28 üzenetére

    De nem értem, miért nincs egy olyan Windows, amit egyszer kifizetek és n db főverzión keresztül, vagy 30 éven keresztül használhatom supporttal együtt. (Lehet magasabb is az ára.) Szerintem több lakossági felhasználó váltana ilyen dobozos megoldásra, mint időről időre kidobni egy működő, megvásárolt valamit csak azért, mert megunta a piac és a gyártó.

    No így még talán feljebb is mennék az árral. (Amúgy nálam is olyan 10 körül van a lélektani határ.)

    Nekem is az a bajom, hogy veszek egy Win-t, aztán 2-3 év múlva kiadják a következőt és azt telenyomják olyan funkciókkal, amik a régire nem lesznek, vagy csak korlátosan elérhetőek. = csere

    Vagy lecserélem a masinát, új proci, (természetesen) új alaplap = új Win. (Itt most nyilván az oem Win-ről beszélek.)

    Ezeket kellene megszüntetni és (a lakossági vonalon) valami normális árat kérni. Namost emellé valami online ellenőrzőt beépíteni, ami a warezt lőni ki... (Szerintem manapság már nem akkora kérés, hogy legalább olykor-olykor legyen internet kapcsolat. Sőt, szerintem manapság már internet nélkül nem is nagyon vagyunk el.)

    (#30) szabonagyur: régen én is csak okosított játékokkal játszottam. Aztán rákaptam a Battlefield-ekre és mit ad a Jehova, azokkal (multiban) csak az eredetivel lehet tolni. És megveszem azóta őket! Itt mosolyognak a polcon... Szóval lehetne itt a Win kapcsán is terelni a jónépet, csak akarni kellene... Viszont gondolom az MS-nek így is megéri: odahaza mindenki a warez Win-t használja, azt ismeri, aztán amikor elmegy melózni, akkor Windows-os munkaállomásokat keres... Nálunk melóban is csak Win van, másfajta oprendszer a Synology NAS-on van csak... ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák