Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #11 üzenetére

    Tehát rosszul (félrevezetően) fogalmaztad meg a hírt.

    A probléma:a cikk a teljes Raven Ridge termékpalettára általánosít, ahogy az összes Intel IGP-re. Sehol sincs konkretizálva, hogy kizárólag a csúcs IGP-kre gondol a költő. Márpedig a Raven Ridge családba nem csak a Vega 11 tartozik, hanem van ott még Vega 10, Vega 8, Vega 6 és Vega 3 is, utóbbi hármat az Iris Pro már tavaly befogta.

    Másképpen fogalmazva: a cikk azt állítja, hogy az Intelnek nincs olyan terméke, amely képes lenne akár csak kicsit is megközelíteni bármely Raven Ridge terméket sebességben. Ez így nem igaz, hiszen a 5-ből 3 Raven IGP-t befogott, illetve a Vega8-nál nagyon kicsit lemaradása van, viszont több játékban is utolérte.

    Úgy kellett/kéne volna fogalmaznod, hogy a csúcs Raven Ridge IGP-ket az Intel nem tudja befogni és máris jobb a helyzet, viszont ez a kijelentésed még így is elég gáz:

    "Annyi látszik a tervekből, hogy az Intel különösebben nem hajszolja a konkurens AMD Raven Ridge lapkájának asztali és normál mobil kiadását, ezekben annyira erős IGP van, hogy gyakorlatilag az Ice Lake számára nem befogható."

    Csak a szokásos: egy meg nem jelent termékről tényként kijelented, hogy nem lesz képes beérni a Raven Ridge-t. Ez így ebben a formában már bullshit, hiszen a jelenlegi Iris Pro-k is befogtak 3 db Raven IGP-t.
    Miért kell ilyen borúlátó jóslatokba bocsátkozni, mire jó ez? Sokkal-sokkal korrektebb és objektívabb lenne,ha egyszerűen megvárnánk az Ice Lake megjelenését és a független tesztek eredményét, utána lehet lándzsát törni, de addig az ilyen jóslatok kizárólag hangulatkeltésre jók, másra nem.

    Az meg külön vicces és számomra érthetetlen, hogy 3D Mark pontszámokkal jössz, ez senkit nem érdekel, legalábbis szerintem 1000-ből talán 1 embert, de az IGP tulajok nem a trémárkkal fognak hülyéskedni.

    Remélem érted mi a probléma a cikkel, ennél egyszerűbben nem tudom megfogalmazni.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • ddaydome

    senior tag

    válasz Abu85 #31 üzenetére

    Nem is tudtam, hogy így menne a forza.... Bitang jó a ryzen apuka...

    "Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

Új hozzászólás Aktív témák