Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Synthwave #9 üzenetére

    Nem tudom hogy miért akarsz engem hülyének beállítani mikor szerintem az reális elvárás lenne, hogy 2-3 évnél többet bírjanak a 25-30 ezer forintos egerek... Nincs már kedvem sem időm forrasztgatni ezeket. Ennek ellenére lehet, hogy valamikor megcsinálom de akkor sem tetszik ez a stílus. Mikor a milyen egeret vegyek topikban megkérdeztem nem tudott mondani senki egy tartós perifériát sem, árcímkét nem nézve sem. Szerintem ez a gáz és nem én vagyok hülye azért, mert ebben az árkategóriában elvárnám, hogy legalább 4-5 évet bírjanak ki ha a 3000 forintos irodai perifériák kibírják.

    Majd ha valami fillérb***ó párezer forintos perifériáról van szó, majd akkor védd meg azzal, hogy "de hát csak egy kapcsolócsere"... Nincs már türelmem a kapcsolóknak utánaolvasni, átnézni alin az eladókat, értékeléseket, berendelni, várni jobb esetben egy hónapot a kapcsolóra, majd nekiállni forrasztgatni aztán jó lesz vagy nem mert lehet pont selejtes kapcsolót küldenek akkor vehetek megint párat aliról és kezdődik elölről az egész...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák