Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Megmondom őszintén a tököm televan a gamer egerekkel és billentyűzetekkel. Csodaszépek, jó a fogásuk és a többi... De már 1 Roccat, 1 Razer és 1 Logitech egerem is megdöglött míg a 3000 Ft-os Gigabyte egerem amit legalább olyan gyakorisággal használok (napi 8-9 órában), mint a nagy gamer egereket már 6 éve semmi baja. Csúnyábban öregszik az biztos de én már nem hiszek sem Omron sem más nagy márkás kapcsolókban.
    Itt a mecha billem is amit azért vettem mert a Cherry kapcsolók = örök élet +1 (persze enyhe túlzással) erre 1 év 3 hónap múlva mi döglött meg a billentyűzetben? Az elektronika...
    Számomra a konklúzió az, hogy kalap kakát ér az összes gamer cucc. És sajnálom ezt mert sok minden tetszik nekem is a dizájn miatt de a 100 ezres billentyűzetek is mind silány minőségűek belül, amit ugye nem lát a nagyérdemű... Igazság, megoldás az nincs. Lehet venni az ocsmány pár ezer forintos irodai cuccokat, ami biztosan tovább bírja, mint a 10x annyiba kerülő gamer csilli-villi vagy lehet venni a gamer cuccokat amiket viszont gari időn belül kötelező eladni és újat venni helyettük különben beszopja az ember. Egyedül azokat tudom sajnálni akik ezeket a gamer perifériákat használtan megveszik...
    Megoldás lehetne az, ha a gyártók 1 és 2 év helyett 5-6 év garival adnák de hát a kakára ők sem akarnak garanciát vállalni...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Synthwave #7 üzenetére

    Rossz modelleket? Kb mindegyikből az aktuális mainstream modelleket választottam... Roccat Kone, Razer Deathadder és Logitech G703... Ezek rossz modellek mikor ezek a legnépszerűbbek és mindegyik 25-30k körül ment? Akkor áruld el kérlek mi a jó modell...

    Ezek közül a legsilányabb egyébként a Roccat volt, azt tényleg bánom, hogy megvettem... Egy hét alatt tönkrement a szenzora... Visszaküldtem gariztatni és kb másfél hónapig odavolt, kiváló élmény volt. Aztán később a középső egérgörgő kattja halt meg és még nem tudom mi baja lett, már régóta a szekrényben van.
    A Deathaddernek a középső görgős kattja nem működik, a bal egérgomb néha duplaklikkel és a hangja is kicsit fura, a hüvelykujjas gombja pedig recseg, kattan, nehéz benyomni néha de az legalább működik.
    G703 most tért vissza gariból... Most a bal klikkje ellenállóbbnak tűnik. De mikor vezetéknélküli módban használom akkor alacsony akksinál ismét tud dupla bal klikkelni néha.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Synthwave #9 üzenetére

    Nem tudom hogy miért akarsz engem hülyének beállítani mikor szerintem az reális elvárás lenne, hogy 2-3 évnél többet bírjanak a 25-30 ezer forintos egerek... Nincs már kedvem sem időm forrasztgatni ezeket. Ennek ellenére lehet, hogy valamikor megcsinálom de akkor sem tetszik ez a stílus. Mikor a milyen egeret vegyek topikban megkérdeztem nem tudott mondani senki egy tartós perifériát sem, árcímkét nem nézve sem. Szerintem ez a gáz és nem én vagyok hülye azért, mert ebben az árkategóriában elvárnám, hogy legalább 4-5 évet bírjanak ki ha a 3000 forintos irodai perifériák kibírják.

    Majd ha valami fillérb***ó párezer forintos perifériáról van szó, majd akkor védd meg azzal, hogy "de hát csak egy kapcsolócsere"... Nincs már türelmem a kapcsolóknak utánaolvasni, átnézni alin az eladókat, értékeléseket, berendelni, várni jobb esetben egy hónapot a kapcsolóra, majd nekiállni forrasztgatni aztán jó lesz vagy nem mert lehet pont selejtes kapcsolót küldenek akkor vehetek megint párat aliról és kezdődik elölről az egész...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Synthwave #13 üzenetére

    Azt hittem, hogy a mostani és a régebbi perifériák viszonyáról volt szó.

    Ez az, hogy nem erről van szó, de már 2x leírtam, leírom harmadjára: a low cost irodai eszközök jobban bírják, mint a tízszeres árú gaming termékek. Nekem ezzel van bajom no meg azzal, hogy ez számodra tök okés - számomra nem és itt a fórumon én csak leírtam a véleményem, nem a gyártókkal vitatkozom hanem veled, mert ebben nem értünk egyet: szerintem ez az állapot elfogadhatatlan. Több megoldást én is leírtam rögtön az első posztomban amit te felül szeretnél bírálni a saját véleményeddel ami számomra elfogadhatatlan ebben az árkategóriában - szerintem nem ennek kellene lennie a természetesnek és ebben nem értünk egyet, nem abban, hogy mit lehetne tenni hogy ez változzon mert abban egyetértünk: semmit, mert úgyis lesz aki megveszi a szemetet. (Én is ezt teszem mivel nincs más választás.)

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz moleculez #23 üzenetére

    F1 autó példa nagyon nem idevaló mivel azt csúcson járatják, szélsőséges esetre épül, határokat feszeget.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák