Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Synthwave #13 üzenetére

    Azt hittem, hogy a mostani és a régebbi perifériák viszonyáról volt szó.

    Ez az, hogy nem erről van szó, de már 2x leírtam, leírom harmadjára: a low cost irodai eszközök jobban bírják, mint a tízszeres árú gaming termékek. Nekem ezzel van bajom no meg azzal, hogy ez számodra tök okés - számomra nem és itt a fórumon én csak leírtam a véleményem, nem a gyártókkal vitatkozom hanem veled, mert ebben nem értünk egyet: szerintem ez az állapot elfogadhatatlan. Több megoldást én is leírtam rögtön az első posztomban amit te felül szeretnél bírálni a saját véleményeddel ami számomra elfogadhatatlan ebben az árkategóriában - szerintem nem ennek kellene lennie a természetesnek és ebben nem értünk egyet, nem abban, hogy mit lehetne tenni hogy ez változzon mert abban egyetértünk: semmit, mert úgyis lesz aki megveszi a szemetet. (Én is ezt teszem mivel nincs más választás.)

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák