Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    Kezdjük a gamer billentyűzetekkel. Anno 2-3 havonta "ettem meg" egy membrános billentyűzetet, aztán váltottam egy Tesoro Durandal-ra, ami évekig problémamentesen végezte a dolgát, és évekkel később is ugyanolyan érzés volt lenyomni egy gombot, mint újkorában. Aztán nem annyira rég (1-2 éve) váltottam egy Cooler Master CK550-re, mert a Durandal nem volt háttérvilágítású, és a gombok azon egy-egy árokban voltak, nem pedig a felületen, úgy mint a CM-nél (takarítani könnyebb). Ez is hibátlan, de tartaléknak ott van még a durandal, ha ezzel bármi történne.

    Egerek terén már vegyesebb a kép, volt régen egy MX510-em, amit imádtam, és jó is volt hosszú évekig (~5-6), mire meghalt. Aztán az őt váltó G400 kábelhibával elhalt (nagyon merev volt a kábele, és kontaktos lett), próbáltam rendeltre cserélni, de azok sem voltak túl jók. Aztán jött egy Roccat Kone Pure Military, arról úgy 2 év használat után egy erőteljesebb kattintásra letört az a műanyag pöcök, ami a kapcsolót nyomta, és megragasztás után sem maradt masszív. Úgyhogy most egy DeathAdder Elite-et nyúzok, hibátlanul. Szóval a kapcsolók és belső elektronika nekem ezekben mind kibírta, és jellemzően külső hatások miatt haláloztak el (vagy csak simán annyira régi volt már, hogy a kezem szinte teljesen lebontotta a műanyagot). A cégnél olcsó egereket nyúztam, de azokkal több bajom is volt. Most egy M720 triathlon-t használok (mert bluetooth-os egér kellett), az most beválik, jó. Szóval nekem ha realistán nézem, a drágább eszközök tovább bírták. Különösen igaz ez billentyűzetekre, mechás billentyűzetem nem halt meg.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák