Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    Nekem kicsit felemás érzéseim vannak,az mindig jó dolog ha uj archot kapunk,de sajnos ez szinte mindig azzal jár hogy egy jó fél évig az amd a drivert "keresi".Az itt felsorolt beépitett dolgok pedig jelentösen drágitani fogják a Vegat,föleg ha erösebb lesz a 1080nál,ezért én ugy gondolom nagyon pozitivan gondolkodnak akik 600dolcsi köré várják a legnagyobb vegát.Szerintem a csucs vega jóval drágább lesz,de ne legyen igazam.Én óva intenék mindekit,mind a teljesitmény,mind az ár saccolásában,mert kb semmit sem tudunk.A csodavárásnak semmi értelme,amig független tesztek nem jönnek.Már három generációval ezeleött arra az utra lépett az amd,hogy nem akarnak "olcsójánosok" lenni,amivel nincs is baj ha tesznek valamit az asztalra.Konkrét terméket,nem pedig marketinget.Most ugy látom még csak a marketingnél tartunk.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák