Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    Hát ez valami hűdenagyonjó, csak szerintem az emberek (legalábbis én) valami 970 szintű és árú jó kis kártyára számítottak, nem egy kis méretű Fury X-re.

    Lassan igazán mutathatnának valami új fejlesztést az elérhető árú kategóriában is, mert van egy szem r9 285, de azt kivéve a méregdrága Fury-k mellett már nem egy kártyát másodjára neveznek át, és adják el újként az 5 éves fejlesztést.

    Szeretem az AMD-t, és szeretném ha a következő kártyám is az lenne (főként azért mert az Nvidiánál unszimpatikusabb céget rég nem láttam), de könyörgöm, csináljanak már valami újat is.

    Azokhoz, akik értenek ehhez: Az AMD-nek üzleti szempontból jobban megéri csinálni és eladni méregdrágán 2 tucat Fury kártyát, mint mondjuk 50x annyi kártyát a 0-100k árkategóriában? Vagy egyszerűen azt mondják, hogy úgyis venni fogják az átnevezéseket is, ezért sz4rnak az egészbe?

    Mert mégegyszer leírom, hogy tök jó, hogy fejlesztenek, innoválnak, meg HBM-et készítenek, ha az csak a legdurvább 3 kártyában lesz benne, az alatta lévők meg le vannak sz4rva és egyre inkább el vannak hanyagolva. Főleg úgy, hogy azokat az árkategóriákat meg az Nvidia teletölti új fejlesztésekkel.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák