Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz stratova #9 üzenetére

    Ez DirectCompute-os és csak a ZIP. Alapvetően arról van szó, hogy ha van egy ZIP állományod, akkor azt a Windows 10 intézője sokkal gyorsabban kicsomagolja gyorsítás mellett. Nem kell hozzá semmi extra, ugyanúgy működik, ahogy korábban a Windows intézős kicsomagolás. Belemész áthúzod a fájlt és kicsomagol. Vagy akár a tömörített megnyitás is sokkal gyorsabb lesz.

    Más formátumhoz vagy becsomagoláshoz a Corel WinZip kell, az támogatja az általános gyorsítást.

    (#18) Tyrel: Az IOMMU-n és a BitLockeren kívül mindent.

    (#2) norti: Ezek már mind működnek, csak kell hozzá a Windows 10 legfrissebb verziója.

    (#1) bobalazs: A GameDVR és a Raptr/GE program különálló. Azt használd, amelyik jobban tetszik.

    (#17) Szeszkazán: Keress olyanra, hogy dinamikus kontraszt és azt állítsd át.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz martonx #25 üzenetére

    A 7zip esetében eleve nem fókusz a teljesítmény. Rendkívül lassú most is a program, és annyira drága lenne felzárkóztatni a WinZiphez, hogy inkább meg sem próbálják. Egyszerűen a Corelnek jóval jobb anyagi lehetőségei vannak.
    A Total Commander támogat külső modulokat, szóval arra beállítható, hogy ne a beépített ZIP tömörítőt használja. Gyakorlatilag bármilyen programot elfogad. Ilyen szempontból a Total Commander biztos nem fog fejlődni, mert már most megadja a lehetőséget neked, hogy olyan beépülőt használj, amilyet akarsz.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz sb #28 üzenetére

    A Carrizo APU-ban és a Fiji-ben működik a fixfunkciós blokk. A többi hardverhez OpenCL-es dekóder van, vagy a driveres hard coded opció. A PowerDVD legújabb verziója ezeket támogatja Windows 10 alatt. Be van építve a driverbe egy AMDIL-ben kódolt dekóder, amit bármelyik alkalmazás meghívhat. Ehhez a fejlesztőknek a Media SDK használatára van szükség.

    (#29) f2d: Igen, az GCN.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz sb #36 üzenetére

    A gyakorlatban is így van, csak a megfelelő program kell rá. Nálam ez a PowerDVD 15 Ultra, de szerintem más is jó, én mindenesetre nem néztem mást, mert erre kaptam licencet, telepítettem, lefrissítettem a legújabb verzióra és ment, mindenféle beállítás nélkül.

    Ha fixfunkciós gyorsítást akarsz, akkor ahhoz hardveres támogatás kell. Oda Carrizo, Fiji és GM206 kódnevű lapkákra épülő rendszer szükséges, ugyanis csak ezekben van teljesen hardveres fixfunkciós gyorsítás a 4K HEVC-re.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák