Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz Badman 4ever #112 üzenetére

    Érdekesen hangzik, és nem is tartanám lehetetlennek -- kár, hogy független kutatók szerint nem lehet semmilyen összefüggést kimutatni. Bár jó lenne tudni, erre mi a projekt vezetőinek válasza, illetve ki milyen elven vizsgálta az adatokat. Megjegyzem, 65 véletlenszámgenerátor mp-enként 200 mérése egy kicsit kevésnek tűnik, mármint kétséges, hogy ilyen nagy "zajt" csapnánk, hogy ennyiből is kimutatható. :)

    (#113) hugo chávez: Jahh, "megoldották", csak nem légyakrobatikával, csak egy egyszerű minihelikopterrel és nem épületen belül, hanem a szabad ég alatt. Ne viccelj már! :)

    Ne nézz hülyének, nem arról van szó, hogy elkezdem üldözni őket, és akkor erre elbújnak, hanem felállok és úgy maradok... Ebből már tudják, mi a szándékom.

    Az érzékszervek mit sem érnek kiértékelő idegsejt-csoportok nélkül.

    Természetesen nem bomló húsra gondoltam, hanem pl. pár csepp beszáradt, kifolyt cukros italra. Nem hiszem, hogy messziről érzékelhető szaga van...

    Nos, akkor elég felületesen nézted azokat a bogarakat (amik egyébként nem repülnek, azok ugyanis a rovarok). Én valahogy sehol sem láttam még olyan robotokat, amik kicsit is egy élő bogárra emlékeztettek. (Csak ha az összes élettevékenységüket leszűkítjük 3 mondatra.)

    Az már jó ideje világos a kutatók előtt, hogy logikai kapukon alapuló, determinisztikus gépekkel nem lehet egy bizonyos szinten túl szimulálni vagy utánozni az agyműködést.

Új hozzászólás Aktív témák