Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz King Unique #94 üzenetére

    Nos azt nem tudom mibe piszkált bele, akinek ez lassulást eredményezett, de a sok laptop amit szervizre hoznak nap mint nap, azoknál kézzel fogható gyorsulás tapasztalható, leginkább HDD-vel, ha a windows search, az előtöltés meg egyéb baromságok tiltásra kerülnek. Azaz nemhogy lassabban, de lényegsen gyorsabban boot-ol a gép. Ez a személyes tapasztalatom folyamatosan, nem valami cikkből olvastam... :U

    Egy olyan szolgáltatás ami nem csinál semmi hasznosat a felhasználó számára, az ne fusson már lehetőleg... de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így. :U Mindig is letiltottam a defrag egész funkcióját mindenestül és mégis 0-1% a töredezettsége minden (HDD) meghajtómnak már 20 éve ... az SSD-n nagyobb csak a töredezettség, mert ott a rendszer miatt több a változás, de annak meg nem számít...

    A javaslat ugyanolyan mint az én véleményem: valaki úgy gondolja (akár a saját tapasztalata vagy tesztjei alapján), hogy az úgy jó lesz, ezért leírja. :D Ahogy mondtam: én senkit sem akarok, főleg itt meggyőzni, csak leírtam a saját tapasztalatom. Nekem tökéletesen elég, ha az ügyfeleim elégedettek a munkámmal, amit onnan tudok, hogy jönnek a pozitív visszajelzések rendszeresen.

    Szép estét mindenkinek! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák