Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagkri01

    őstag

    Hát a 3f-es szabály tényleg egy f@szág. Leírom a családon belüli tapasztalatokat.
    Nekem van egy 2000-es évjáratú 1,25 zetec motoros ford fiestám. Elég jól felszerelt(szervós bőrkormány, elektromos ablak, légkondi. Elég jól viszi a 75 le a kis kasznit, légkondival eszik kb 6,5 litert. A rozsda szereti a hátsó sárvédő íveket, az okos mérnökök szövetet tettek be zajcsillapító ként.Én szépen kicseréltem lakatolás után műanyagra.Nagyjából 500-600-ért kapsz ilyen felszereletséggel. A legfőbb vonzereje a motor, mindig, de tényleg mindig pöccre indul, na meg az uttartás,bár az enyém sport kivitel,gyárilag beton kemény rugókkal, ja erről jut eszembe, hogy emiatt a szilenteket eszi is, mint az állat.
    A másik tapasztalat peugeot 307 , 2001-es kiadás. Bőrön,autómatán kívül full extra.Van benne automata klíma, automata fényszóró, automata ablaktörlő, abs, esp. 1.6-os benzines 110 lovas, 130-nál még simán húz és nagyon kényelmes. Elektrokos baja még sosem volt.
    Fiat punto, fiat uno, egyszerűek de strapabíróak. Az unoval édesapám jár horgászni, még a könnyebb terepet is jól bírja.A koránál fogva már jönnek elő rajta a bajok (kb 25 éves a járgány és nincs is kímélve), de a motorja nagyon patent. A punto motorja is kinyírhatatlan és elég jó áron lehet viszonylag jól felszereltet venni.
    Volkwagen polo(dupla körlámpás) szintén nagyon megbízható kis autó, és elég masszív, 1060 kiló, ami kisautó létére elég sok, de ennek köszönhetően nagyon csendes, stabil kocsi. Ha városban használod sokat, az 1,2-es három hengeres benzines jó választás lehet, 5-5,5 litert eszik. Ha érdekel van is eladó a családban:-)
    Még tundék írni seat ibizáról, peugeot 308-ról, de ezek árban nem stimmelnek.

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Új hozzászólás Aktív témák