Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duree

    veterán

    Nagyon jó lett a teszt szép részletes a leírás,ezért mindenképpen gratulálok hozzá.Sok mindenben a cikk tartalmával nem értek egyet.Sajnos az kell mondanom,hogy minőségi és legfőképpen mennyiségi mély hangot ennyire kicsi hangszóróból nem lehet kinyerni.Egy 7cm-es mély hangszóró erre alkalmatlan.Amikor az egyetemen tanultam az akusztikát a tananyagban benne volt,hogy igazi mély hang lesugározására,minimum 20 cm hangszóró kell,és ez szerintem érvényes a mai igen modern hangszórókra is,persze lehet az elektronikával növelni a mély hang arányát,de akkor még jobban erőlködni fog a membrán,és persze a hangkép erősen színezett lesz.Igaz nem halottam szólni ezt az apró dobozt,de hasonló márkás picivel nagyobbat igen és annak se voltam elégedett a hangjával,mert az igen mély hangokkal küszködött,szinte kifulladt,és érződött,hogy az elektronika alaposan belenyúl a hangképbe.Bocs nem akartalak megbántani,lehet persze tévedek és ez a darab mégis jól szól ,persze ez is egyénenként változhat mert egy hang megítélése erősen szubjektív dolog.

    duree54

Új hozzászólás Aktív témák