Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati00

    tag

    válasz Frawly #5 üzenetére

    Egyetértek azzal amit írsz 100%-osan csak mivel nekem az asztalom ilyen hülyén van megoldva nem lenne szerencsés odapakoltatni egy CRT monitort, ígyis amúgy bőven megvan az élmény ami kell :) a CRT monitorok kurvanehezek, az unokatesóm monitorja van vagy 20 kiló legalább mert 17"-os.

    ...igen, sokkal jobb koptatni a régi hardvert mint az újat :D
    ja és legalább tudok floppyt használni vele mert a barátom küldött májusba flopit amit én használtam már másik régi gépbe a suliba xd egyik nap bevittem rajta a MARIO & LUIGI DOS-os játékot és azzal játszottam a hálózat gyakorlat órán xdd

    - igen, a billentyűzet az klattyog és hangos, hiába hogy membrán, sokkal hangosabb a Hama Verano billentyűzetemnél
    - a golyós egérről meg azt, hogy legalább megtanítja az embert az egérrel való gondoskodásra -> hát nekem azt ki kellett takarítani mert néha akadt a golyója mikor hazahoztam iskolából
    - meg hát azért vettem a régi gépet hogy tudjak rajta játszani is(ugyebár hiába van VMware és Virtualbox ha mind2-n nem lehet nyomni az Unrealt lagg nélkül) meg tényleg legyen már egy fizikai retro hardverem is amit tudok bütykölni, lehet egyik nap szétszedem és újrakábelezem mert a szalagkábelek elég hülyén vannak összekötözve, meghát mégis csak megtanulok akkor gépet szerelni xddd ha valamit elbaszok akkor a gép úgyis szól, bár nem akarom a tápot felrobbantani a szar összekötéssel, a tápcsatlakozók bekötését szépen telóval lefotózom majd :D

Új hozzászólás Aktív témák