Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex_

    tag

    válasz bluemirage #1043 üzenetére

    ne áltassuk magunkat a kompakt kategória már nem létezik, vagy egész mást jelent már mint pár éve, ezért is kötöttünk ki a zenphone 8 mellett, mert erre még talán rá lehet fogni hogy az, a nagy számokat a tizenéves korosztály hozza nekik meg péklapát kell, mert nekik ez elsősorban nem telefon, hanem egy mobil pc, amin mellékesen lehet hanghívásokat is kezdeményezni. nekem meg, - tudom maradi vagyok - ez még egy telefon amin ha kell más funkciókat is egyre jobban lehet használni. Az ASUS nem lesz top5 eladott készülék gyártó, s nem is akar az lenni, a rogphone, és zenphone szériával megpróbál célzott rétegeket kiszolgálni, a xiaominál meg a mi fórumon sokan kérnek kompakt modellt, de ez a "sok", az összes eladott készülékhez képest nem is kimutatható mennyiség. szóval megint a globalizáció az oka mindennek, meg az elvárt profitgörbe. (hiszen az apple szerint is az iphone12 mini nem hozza az elvárt számokat... - erre csak annyit tudok hozzátenni Besenyő Pista bácsi után szabadon: noooormális? de biztos van olyan szék ahonnan ülve ez valid.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák