Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rootmin

    tag

    válasz Chaser #35 üzenetére

    Sajnos az alap XGA TN paneles verzió volt.
    Vastagsága megvolt (cserébe a masszavitása is), de a súlyával sose volt bajom. 1,8 kg ma már soknak tűnik, de akkoriban a 15" notiknál 3kg volt a standard, ahhoz képest elég királynak éreztem...

    Egyetemen használtam jegyetelésre, 9 cellás akkuval végig bírt 3 előadást (ennél több sose volt zsinórban konnektor-mentes teremben szerencsére :) ). Külső monitorral támogatva ez volt a "desktop" gépem is, akkor váltottam, mikor a teljesítmény kezdett kevés lenni. (de amúgy SSD-vel vállalhatóan fürge volt eladáskor is)

    Most a HP 90%-ban dokkolóban van. Ha út közben kell valami, arra ott a tab. Nem csak egyén, hanem életszakasz / munka függő, hogy mikor mire vágyik az ember. :)

    Szívesen birtokolnék egy ultrabookot, mert azt tartom az ideális notebook méretnek, de perpillanat nem használnám ki, ezért nincs is.
    A 8460p egy tank, drabális, nehéz, vastag (de amúgy a maga módján szép szvsz), viszont legalább tényleg tartós, és ha néha kell, azért ettől se szakad le a hátam, ha viszem valahova. Sokkal inkább ez, mint egy fele vastag gyengécske ultrabook (volt céges Acer V7-em, soha többé...).

    hunluki szerintem vegyél egy jobb tabletet bluetooth billentyűzettel. X86 alapon ne akard ezeket a funkciókat passzív hűtés mellett, rosszul jársz...

Új hozzászólás Aktív témák