Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz BlackSoft #23 üzenetére

    150 ezerért most rögtön kiszedetem a gépből és azonnal bárkinek idehozatom, mert a gép külföldön teljesít szolgálatot, jelenleg a párommal még egy ideig itthon leszünk, aztán megyünk vissza.
    De ennyiért eladhatatlan, hiába csúcs processzor, talán lehet megérné egy intel xeonba fektetni, mint egy 5960-ba, mert egyelőre még nem tudja hozni az elvárásokat.
    Hiába hoztad ezt most fel, hogy a memóriáknak ennyi az áruk, minden drága, ami új. Viszont nekem minden perc számít, ezért nem nagyon érdekel, hogy mennyibe lesz az új gép, az árát hamar visszahozza.

    Ez viszont egy "maffiakartel", ha holnaptól 8gb memória 120 ezer lenne, akkor is kénytelen lennél megvenni, mert anélkül nem megy a gép. A hülye intel is annyit kér a procijáért, amennyit a főnők két kefélés közt éppen kitalál, mert nincs konkurencia és az AMD meg nem is töri magát, talán ez is így van "lejátszva". Ez ellen mi nem tudunk tenni semmit. Nem olyan régen vettem egy 4790K (rendszert is), most 4.6gh-zen megy és pár helyen tudja hozni a 4960X alapórajelét is, arra nekem megfelelő kiegészítő gépként, hogy jó pár szintetizátort és mesterbillentyűt "meghajtson" elég jó iramban. Viszont egy renderelésnél már bőven elmarad, főleg egy 4.8ghz-en járatott 4960-as mellett.

Új hozzászólás Aktív témák