Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz Abu85 #99 üzenetére

    Futtattam, nyilván nem ezzel a táblázattal kezdtem, ezt csak akkor dúrtam fel, mikor néztem, hogy WTF nem jár nekem semmi???
    Fel is háborodtam rendesen.
    Mondjuk ha eddig tudtam élni nélkülük, akkor ezután is elleszek, de rohadt felháborító, hogy nagy hype-al nyomják, aztán meg ahogy az lenni szokott éppen csak a tömegek maradnak ki ebből.

    Persze gondolom ez tudatos marketing politika, a szimpla kikúráson felül. A senkinek nem kellő, használhatatlan fosokhoz kell valami extra, amit legalább a dobozra jó nagy betűkkel rá lehet írni. Aztán ott a másik véglet, azok a procik, amikre soha egy gyártó se fog gépet építeni, mert abban a kategóriában az intel mellett úgyse lehet labdába rúgni, azokhoz is jól jön némi marketing hátszél.

    És ott vannak az A6-14XX-ek, amik jó eséllyel tömegekhez fognak eljutni, és népszerűek lesznek, ráadásul ha ezekhez tényleg ilyen szoftver körítés járna, akkor ki lenne az a hülye, aki intel-es gépet vesz, plusz a gyártók a jóval drágább intel-es üzleti gépeik mellé se tudnának ilyen körítést adni, így ide persze hogy nem jár a szoftver csomag.

    De ez akkor is ki....tt idegesítő. Akkor maradjanak kussban, ne pedig verjék a nyálukat, hogy létezik ilyen szoftver csomag, és hű de frankó az AMD, meg nézzétek miket adunk ingyen, és milyen jó az APU.

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák