Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivarg

    tag

    válasz nemlehet #97 üzenetére

    Téged hol tanítottak könyvelni?
    "Tehát kár összehasonlítani egy irodai barebone-al ami céges beszerzésként még tök kedvezően el is számolható, le lehet írni az amortizációját stb..."
    Szerinted ezt nem számolhatja el bárki ha épp ezzel szeretne dolgozni?
    Kicsit azért olvass utána.

    Ez a ROG dolog leginkább egy marketing bullshit, ami azon alapul, hogy a tömegesen csak a lehetőségek 70-80%-át kihasználni képes termékeket normál áron adva lesz egy termék csoport amit 90%-95% kihasználása mellett 120-150% áron értékesíthető pár csicsás led kíséretében.
    A másik tévedésed, hogy hans pénzügyi elemző Hans inkább volkswagen munkás vagy sofőr esetleg valami más hasonló, keres 2500-4000 euro között és van 13havi esetleg bónusz ha jól teljesít a cég stb.

    Egy elegáns nappali nem az Ikea, Kika, MöbelX szarháromságból kerül ki...
    Márpedig a mai ízlésficamos gyenge minőségű Trendi nappali bútorzatok több mint 50%-a ezekből jön kint (is).

    Ez a tény azért némileg árnyalja az állításodat ráadásul te összekevered a fogyasztói társadalom vadhajtásait ( gondolkodó ember/tudatos vásárló) az impulzus vásárlóval (a melóban elfáradt fizetőképes birka aki költeni megy a boltba) aki kettőt pislog és megvette, nem olvastad el az utolsó mondatomat szerintem a részletre vásárolt Iphone-al kapcsolatban...
    Ha valaki képes 6-800 euro-t elkölteni az apple store-ban egy szaros telefonra szerinted majd pont ezt fogja kihagyni ha tetszik neki.
    Az ellenem szólók legfőbb hibája, hogy túl sarkosan gondolkodtok, ez vagy a kereskedelmi tapasztalatok hiánya vagy a "rajtam kívül mindenki hülye" filozófia eredménye lehet, nem tudom, de miért gondoljátok, hogy egy olyan világban ahol minden szart el lehet adni pont egy ilyen szart ne lehetne ami ráadásul egy német vagy Usa-beli havi átlagkereset alig felébe harmadába kerül vagy annyiba sem.

    Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

Új hozzászólás Aktív témák