Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz ivarg #87 üzenetére

    ROG= Republic of Gamer... Nagy piros betűkkel kb minden oldalon a GAMER szekció alatt szerepel egy ilyen gép. Tehát kár összehasonlítani egy irodai barebone-al ami céges beszerzésként még tök kedvezően el is számolható, le lehet írni az amortizációját stb...

    Én évekig éltem több nyugati országban, dolgoztam együtt nagyon jól kereső emberekkel. Senki nem dobál be 1000 eurós cuccokat a felvágott mellé. Ha megtehetné akkor sem. Vagy azért vesznek drága dolgot mert szükségük van a tudására, vagy azért mert kell a megjelenéshez. Ennek tipukus esete amikor ultrabookot vesz egy manager.

    Ez ráadásul túl csicsás is egy elegáns nappaliba. Nem véletlen viszonylag visszafogott mindkét konzol, azok szépen beolvadnak egy TV állványba a BD lejátszó, meg a beltéri mellett. Ez eleve függőleges elrendezésű, szerintem a TV állványok többségébe be sem fér rendesen.

    Egy dedikált GPU-s extravagáns gamer gépet (akármennyire állítod, hogy erre nem úgy tekintenek) nem az átlag pénzügyi elemző Hans fog megvenni. Illetve akkor talán, ha aktívan játszik. De akkor vagy: Van fogalma a hardverekről és látja, hogy ennél kb mindennel jobban jár, VAGY: 1 játékkal játszik, amire megnézi egy fórumon mit ajánalak és abból megveszi a legolcsóbbat, mert minek költsön többet.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák