Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz lajbim #672 üzenetére

    Igen, én úgy használom, egy Sharkoon dokkolóm van. Korábban nekem is csinálta ezt, még a gyárilag szállított firmware-rel, de amióta frissítettem, azóta teljesen jól megy. eSata-val kötöm össze a dokkolót a kütyüvel.

    gyiku

    Nagyon pofás, bár nekem teljesen felesleges a beépített merevlemez. Olyan sok filmem van, hogy nincs a világon akkora merevlemez, amin elférne. Én inkább a dokkolóra esküszöm, meg a másfél-két terás merevlemezekre, amiket úgy használok, mint egy gigantikus flopit. :D Egyébként igazán tehettek volna rá gigabites hálókártyát, mert a 100 Mbit eléggé karcsú. Nem a lejátszáshoz, ahhoz elég, hanem ha másolni akarsz a hálózaton keresztül a kütyüre kötött merevlemezre. (Mondjuk a gigabithez azért már proci is kell, amiben van elég kakaó, hogy lekezelje.)

    danzig27

    Amennyire én tudom, az R3 wifis, és van benne kártyaolvasó. Mivel már csak 6-7e Ft a különbség, lehet, hogy megéri R3-at venni, persze amennyiben szükséged van a plusz tulajdonságokra.

    A firmware kérdésben pedig én is visszatértem az 1.24-eshez, mert az 1.30-as eléggé bugos. Most vettem észre, hogy a dokkolóban lévő merevlemez sosem lőtte ki magát, és tűzforró. Az 1.24-es firmware-rel, ha kikapcsolom a kütyüt, akkor a dokkoló 10 perc múlva lelövi a vinyót is. Nagyon kényelmes, mert nem kell odacaplatnom, és kézzel kikapcsolnom a dokkolót, amin egyébként is hülye helyen (hátul) van a power gomb. (Az mkv film utáni fagyásokról nem is beszélve, ezt is csak az 1.30-asnál tapasztaltam.)

    [ Szerkesztve ]

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák