Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz atesss #30 üzenetére

    És részben rudinak: Az aktív PFC-vel, valamint ennek és a kváziszinusznak kapcsolatával tisztában vagyok :) Viszont: pl. az én Seasonic-om is aktívos, és gond nélkül megy szimulált szinuszos UPS-sel (illetve ha lenne itton, menne, de tudom, hogy megy :D ). A Delta beles tápoknál viszont szívás van, ha az olcsóbbik fajta (tehát éppen az említett kváziszinuszos) szünetmentes kerül ráapplikálásra. Valódi szinuszossal persze megy, de az újonnan eléggé más árkategória.

    Szidták - szidják is emiatt a Deltát (vagyis inkább a Chifit, pedig jópár Asusban is ilyen belső van, csak éppen kevésbé elterjedtek kis hazánkban), ebből gondoltam, hogy idővel talán sikerült orvosolni ezt a problémát. Bár ilyen tápot úgyse fogok venni, de érdekelne a tapasztalat, ha beszereztek egy szimulált szinuszos jószágot :) :R

    atesss: [link] Szóval nem minden halott ügy, ami aktív PFC ;)

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák