Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cloud

    tag

    válasz John Fowler #89 üzenetére

    [OFF]Így végre nem kell órákat magyaráznom egy megszeppent laikusnak hogy mi az a driver, plugin, codec; miért kell néha újrahúzni a windowst, miért nem megy valami (rossz driver miatt, misztikus XP bugok miatt, stb-stb), miért fontos hogy mit hová rak -egyáltalán mi az a könyvtár meg byte meg hasonlók-, stb-stb.. Csak bekapcsolja, nyomkodja, és kész.
    PC-n eddig ezt úgy értem el, hogy felraktam az XP-t, kiraktam mindent asztalra, meg start menübe, az egészről csináltam egy ghostot, és onnantól ámokfuthatott a kedves user.

    ... hát ez kuuurvajó!!:Y Ezek a misztikus XP bugok engem is idegesítenek. Nem ma kezdtem a kompjúter-művészetet, de a mai napig - akárhogy belövöm a gépet - belefutok 1-2 misztikumba.:W A ghost-ról meg annyit, hogy akiknek gépet pakolok össze és telepítek, azoktól csakis az image file elkészülte után távozok (na jó meg pár sör után:U). E lépés kihagyása meggondolatlanság.;)[/OFF]

    There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

Új hozzászólás Aktív témák