Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • worxland

    addikt

    válasz Dare2Live #147 üzenetére

    "A jelenlegi fejlődési ütemmel egy 50-100év múlva lehet összejön a speceiddel." - nekem 10 év jött ki, ugyan néz már vissza, harminc éve (amikor az első PC-m kaptam) hol tartott a csúcs grafika: VGA 640x480, 8 bit, 2D - de a többségnek még csak CGA, Hercules vagy szerencsés esetben EGA volt.

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Dare2Live #147 üzenetére

    Bizony, a sugárkövetéssel járó vram zabálást tényként fogadta el mindenki, és itt jön a 3060as a képbe, hiába indokolatlanul sok rajta a vram, de szerintem igen sok fog fogyni belőle ha jó árban lesz, mivel rengetegen azt hiszik, hogy legalább a több memória miatt hosszabb távon lehet majd használni, és ezt ki is használja a gyártó, mivel ezt tudja, nem véletlenül került ez a verzió gyártásra.
    Kíváncsi leszek hogy a 3060as mennyivel lesz gyengébb a 3060Ti - nál, de szerintem aki fullhd 60Hz-es felbontáson játszik, és a kompromisszumok közé sorolja az rt kikapcsolását, erősen fogja nézni a 3060vs3060ti független teszteket + a játékok közben futó fps teszteket vásárlás előtt, és ha tényleg jó lesz a 3060as ár érték /teljesítmény, akkor egyértelmű lesz a döntés, mivel nagyon elszálltak az árak, és sokan nem akarnak vagyonokat költeni a vga vásárlásra, ez látszik a használt vga fronton is, visznek minden gtx vgát mind a cukrot, és ugye az áraik is jóval magasabbak ezért.
    Itt is látható, hogy mennyire tisztában vannak sokan avval az egyszerű ténnyel, hogy az rt milyen kezdetleges szinten van még optimalizálás tekintetében, és még az erősebbb, és ékszer árban mért kártyákat is megizzasztja rendesen magasabb fullhd feletti felbontásokon.

    [ Szerkesztve ]

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák