Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz callmeakos #48 üzenetére

    Az akinek herótja van az érintőkijelzőből, de akar wifin keresztül netezni.... És egy android egy dollárrral midnig drágább (igen vannak 100 dolláérrt is, de azok használhatatlanok)

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • SuperMario

    tag

    válasz callmeakos #48 üzenetére

    Ott van a hozzászólás, de bemásolom újra: 'a vásárlóközönsége itthon vagy az igen idős, vagy az igen fiatal generáció lesz'. Ezen mi oly' érthetetlen? Én ugyan nem vagyok még szülő, de egy negyedikes-ötödikes gyereknek ebből a kategóriából vennék telefont. Jó ez arra, hogy kialakuljon bennük egy felelősségtudat, na meg kicsit ismerkednek a technikával, aztán lehet cserélni.

    A hardveres kifogásokat meg nem értem, nem fog akadni a rendszer, ebben biztos vagyok.

    Egyébként NAGYON egyszerű a dolog: ha valamiért nem tetszik nem kell megvenni (most így belém nyílalt, akik itt sírdogálnak, azok a való életben is, amikor boltba mennek odaállnak a kenyérhez és szarozzák, miután vettek zsemlét?). A Nokia-temetésből, android magasztalásokból, ilyen-olyan telefonhoz egyáltalán nem kapcsolódó dolgokra meg - szerintem - senki nem kíváncsi, esetleg androidos topikokban :)

    kolosanyi: '30-ért ha nem találsz teljesen jól használható belépő droidot a jelenlegi kínálatból, akkor nem nálam van a hiba már bocs.'
    A 'teljesen jól használható' az azt jelenti, hogy akadás- és fagyás-mentesen teszi a dolgát, nem esik szét, nem fogy el a RAM ahogy bekapcsolom? Komolyan kérdezem, anno vettünk a családba egy Blade III-at, amíg stock volt, mindenféle program nélkül, addig jó volt, aztán elkezdődött a telepítgetés és szép lassan meghalt. Bár mivel nem én használom, lehet, hogy még mindig 60 program fut a háttérben és azért ilyen rossz, lövésem sincs. Annyi biztos, hogy az olcsó volt és elég rossz a tapasztalatom vele, ezért nem is nagyon hiszek az 'olcsó jó droid' szóhármasban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák