Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    Azert nekem ugy tunik, hogy a cikk alapveto gondolata (miszerint a torrentezes azert terjedt el ennyire, mert nem volt normalis alternativa, de most, hogy egyre tobb legitim szolgaltatas nyujtja azt, amire a usereknek szuksege van, sokan elhagyjak) szerintem teljesen rendben van.
    Az persze rohejes tulzas, hogy a warez halott (mostanaban nem lesz az) meg biztos meg egy csomo dologba bele tudnek kotni, ha rendesen elolvastam volna a cikket ( :B ) es tapasztalt torrentezo lennek, de azert ezzel egyutt nem lehet leirni ugy az egeszet, hogy teljes marhasag.

    (#10) TESCO-Zsömle: "Ki akar egy szar elavult kocka ladát bütykölni, ha kényelmesen várhatja a méregdrága szerelot a bor ülésben, miközben menni kell valahova?"

    Az az implikalt allitas, miszerint egy ezereves Lada annyira megbizhato, mint egy uj auto, akkora csusztatas, hogy kilog a monitoromrol.

    "Az átugorhatatlan szerzői jogi figyelmeztetések, reklámok és kéretlen filmbemutatók hiánya frusztráló, a vízjelek nélkül pedig az ember már azt sem tudja, hogy hogy a képernyő sarka..."

    A cikk tobbek kozott arrol is szol, hogy megjelennek azok a szolgaltatasok, amik nem a fizeto vasarlok szivatasarol szolnak.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák