Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz Adee_91 #587 üzenetére

    Jól érted. De nem elég, hogy aktív legyen a kijelző, a zenelejátszás kell rajta legyen. Amit edzés közben a legkönnyebben úgy érsz el, hogy balra legyintesz a kijelzőn. Aztán - ha komplikálni akarod a dolgokat, vagy nagyon menő akarsz lenni :D - jöhet a duplatapi. Majd egy kis idő múlva szépen magától visszaáll az edzésképernyőre.
    Ami így fos, mert értelmetlen, ha már úgyis mindig hozzá kell nyúlnod a jobb kezeddel, hogy megjelenítsd a zenelejátszót, hogy aztán duplatappints - de ha már ott a jobbkezed, akkor mibe kerül rátappintani a leállításra.
    Mondom. Csináltak valamit, ami egyelőre szar, értelmetlen, legalábbis szerintem. Ez így olyan Apple-ös: jól néz ki a marketingen, de a valós életben kb semmi haszna.
    Ez van, sajnos.
    Legalábbis egyelőre.

    (Az még egy nonpluszultra, hogy az AirPods Pro 2-m, amiz órával és a telefonnal is párosítva van, ha óráról hallgatom, és leállítom a zenét, szépen átálla telefonra kérés nélkül.... amikor meg újraindítaná a zenét a telefonon, akkor kiírja, hogy párosítsam.... az Airpods prómmal - emiatt is oda kell nyúlni. Bravó Apple. Komolyan, kezdem megbánni, hogy megvettem ezt a vackot. De nem,majd valahogy megszokom, hogy egy halom értelmetlenség az egész, geek-eknek, akik az iPhone-juk kicsinyitett mását akarnják hordani a csuklójukon.... na jó, megszeretem.... mondom megszeretem :D )

    A másik hasznos funkciója a "távoli" fényképezés lenne. Már előre élvezem az ezzel való bohóckodást.... de ki fogom próbálni, hátha nem jó a sejtésem.... (már ha megy már)

    A telefon felvétele pl. edzés közben - egészen hasznos lehet, de nekem ma, amikor próbáltam, mert épp jött egy hívás, sajnos nem jött össze. Pedig a csöngetés felébrszti az órát, tehát nem az volt a gond....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák