Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz _Petya_ #6442 üzenetére

    Nos ezt konkrétan én csináltam. Lehet ezért is vagyok megelégedve vele :DDD

    Amúgy nagy macera volt megoldani hogy dokkolóként funkcionáljon. Szerencsére van vagy 8db lightning kábelem és hozzájuk 2 nagy kapacitású (2A) és két normál (1A) töltő. A szerkezet aljába belemartam fúróval a kábel elvezetést valamint a lukat a csatlakozónak. Sajnos nem lett a legszebb az alsó rész, mivel pont olyan méretű fejem nem volt amilyen kellett volna így egy vékonyabbal csináltam a megvezetést és egy vastagabbal "csinosítottam" megfelelő nagyságúra. A fa anyaga miatt viszont nagy szálkásodott fúrás közben így aztán kézi reszelővel simítottam el, de úgy voltam vele hogy az úgy se látom így nem kell szépnek lennie.
    A lightning csatlakozó fejét pedig két picike csavar tartja stabilan és irányban. Gondoltam hogy ragasztani kellene, de az túl véglegesnek tűnt így maradtam a csavarnál.
    Amúgy csak a két telefonnak van bevezetve a fej az iPad-et azt nagyjából 2-3 naponta töltöm és mindig a munkahelyemen reggel. Meg az nem is áll a szerkezeten eléggé stabilan. Magasabb oldalfalat kellett volna használnom.
    Az óra tartója az egyetlen amit nem én készítettem, azt melóban csinálta nekem egy mesterember.

    Amúgy pont mostanában filózom azon hogy már lehet ilyet kapni csak fémből és úgy hogy az óra kicsit megdöntve legyen így akár éjjeli órának is használható. Egész csinos kis szerkezetek.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák