Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Parallaxis #191 üzenetére

    Ez igaz, viszont van analog/digitális ki és bemenet, így profibb cuccok zokszó nélkül mennek vele.
    Igen, csak azt akartam volna jelezni, hogy az a bemenet, amiről azt hinnéd, hogy mikrofon, valójában vonal bemenet. Nyilván, megoldható a probléma, de azért furcsa, hogy a tökátlagos pc-s mikrofonos eszközök nem használhatók.
    Ha beleakadsz akkor egy notebook, vagy egy iMac is repül
    Persze, ennél annyival rosszabb a helyzet, hogy a gumitalpak semmit sem tartanak, össze-vissza csúszkál a gép az asztalon, ha piszkálod.
    Nálam nem lötyögnek, igaz nem is húzkodom őket. Egyszer összeállítottan és nem piszkálom.
    Nálam sem úgy lötyögnek, hogy konktakthiba felmerüljön, egyszerűen csak nem szorul be annyira, mint ahogy megszoktam más gépeknél.
    Én mindkét rendszert használom párhozamosan és bizony az OSX lényegesen kényelmesebb és gyorsabb rendszer.
    Ez szerintem már ízlés és egyéni felhasználási mód kérdése. Én fejlesztek rajta, fut legalább 1 virtuális gép is, csodák meg nincsenek, ebben is ugyanolyan vincseszter meg processzor van, mint a többi gépben.
    Mondjuk én sem a wines gépet, sem ezt nem szoktam újraindítgatni, csak ha indokolt.
    HDMI van rajta, nem kell semmit átalakítanod, ha a monitorodon van ilyen csati.
    Mini HDMI van rajta, marad az átalakító vagy az asszmetrikus hdmi kábel.

    Amúgy nem a hibákat szerettem volna felsorolni, hanem inkább a tapasztalataimat, vagy a számomra szokatlan dolgokat. Egyébként teljesen jó gép, ha ilyenre lenne szükségem otthonra, simán adnék érte pénzt.

Új hozzászólás Aktív témák