Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korvin98

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én is android felhasználó vagyok, legalábbis telefon terén. Tavaly szeptember elsején vettem egy ipad mini retinát és nagyon szeretem,semmi gondom,problémám nincs vele, pár hét után eldöntöttem, hogy a kövi telefonom almás lesz. Március elején vetődött fel a kérdés,hogy oké, iphone, de melyik? Végül megvártam,hogy bemutassák az SE-t és nagyon jól tettem. Nagyjából a 200. HSZ-tól olvasom a fórumot is és szeretném megköszönni a sok infót amit innen olvastam.Úgytűnik nagyszerű kis gép az SE korszerű és még évekig használható kis telefon de sajnos csak a 16gigásat tudnám megvenni magamnak,a 64 elég elérhetetlennek tűnik.A 16gigás SE 155k körül mozog de amióta kijött a 32 gigás 5S ára leesett,125 ezer forintra. Az 5S hardveresen gyakorlatilag csontig ugyanaz mint az ipad és mint mondtam soha nem volt problémám vele,szeretem ekkora erő nekem elég. Ugyanakkor az ipad 16gigás és (éppen) de elférek rajta. Mit gondoltok,melyik lenne a jobb vétel? Afelől nincs kétségem,hogy nagyon nem lőhetek mellé,mindkettő jó telefon. De nálatok az időtállóság vagy a biztosan elég tárhely nyomna többet a latban? Hozzátenném,hogy nem szeretném fél év utan cserélni a telefon,nagyjából 2évente szoktam váltani.
    Köszi előre is:)

  • korvin98

    csendes tag

    válasz den89 #1480 üzenetére

    Köszi a választ!
    Meggyőztetek:)
    Mindenképpen SE-t fogok venni de lehet, hogy várok még vele egy kicsit -és suli mellett elmegyek valahova dolgozni- és megpróbálom összekaparni azt a maradék 40 ezret. Végülis, annyira nem sürgős, itt az ipad, az alap dolgokat meg elvégzi az Lg-m is csak nyílván izgatott az ember és szeretné már az új telefont fogni. Lehet egy hónap alatt normalizálódik a helyzet és nem lesz mindenhol hiány ,,normális" szinekből. :D

Új hozzászólás Aktív témák