Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    Azt azért érdemes kiemelni, hogy ez a proci, ezzel a kijelző és pixel párossal elégé érdekes lenne ha akadna. Ez még droidon is szokott menni akár egy kevésbé felkapott gyártónak is. Szóval én nem esnék tőle hanyatt. Az biztos hogy rendesen van tartalék lóerő a teloban. Kérdés hogy ez fog-e kelleni. Teszem azt egy pc-t is úgy tervezzek az ügyfeleimnek hogy a pluszban kiadott zsé, neki valahogy megtérüljön. Egy netezős gépbe se teszünk i7 procit, csak azért mert 0,5 mp tudok spórolni egy weblap betöltésnél. (ésszerűen összeválogatott gépre gondolok) Na meg ugye csak a teszt pontszámokat senki se íratja a pólójára. Na meg amire én az utóbbi időben rájöttem, hogy napi töltéssel hogy fogja az akku bírni, ha még lóerő van, meg teszem azt nem is vertem körbe. Nekem ez a filozófia sehogy se illik az életvitelembe.
    Az is érdekes hogy milyen sok embernek telik több százezres telókra, miközben nincs saját lakása, teli van hitelel meg egyebek. Miközben a nyugdíjat az állam nem tudja fedezni a befizetésekből.
    Vicces.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák