Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4ni

    őstag

    2 számomra komoly problémával találtam magam szemben. Clash of Clans és Mortal Kombat X mentésemet nem tudom átjuttatni droidról iOS-re . Elég zavaró, mert mind a kettő kis játékommal kb a megjelenés pillanata óta játszok (nem hardcore módon :) viszont az elért eredményeimet szeretném tovább vinni a másik telefonon. Bejelentkeztem WB-fiókommal is,de nem talált mentést(MKX) link device-nál azt írja a karakterek másolása után,hogy a Town Hall túl magas ezért nem tudja felül írni, valamint jelentkezzek be a game centerből (Clash.), na mintha nem így tettem volna.. Kicsit szomorú leszek ha nem lesz megoldás rá. 2. probléma(nem tudom valódi probléma-e vagy csak szimpla tulajdonság: eredetileg S7e az elsődleges telefon, azon szoktam elsődlegesen tartalomfogyasztani, valamint játszani. iPhone esetében 1 perc MKX után elég forró lesz a 6s+ és merül mint állat. Nekem ez azért furcsa, mert az S7e egyáltalán nem melegszik, de még langyosodni sem hajlandó max screen mirrioring közben mikor bemutatok egy TV-t vagy valamit. Szerintetek normális ez a jelenség az iPhone-nál? Képes egy 40-50 perces HÉV-ezés alatt majdnem a fele akkum elfogyni ha játszom közben..

    "Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Új hozzászólás Aktív témák